Chusteczki wyłapujące kolor - Colour Catcher od K2r [projekt trnd]

Cześć! Zapewne większość z Was, jak nie wszyscy, często mają dylemat jak dobierać ubrania do prania. Czy tą czerwoną bluzkę wyprać z granatowymi jeansami? Co zrobić gdy nasza ulubiona biała koszulka szarzeje w mgnieniu oka? A do czego dorzucić tą jedyną żółtą koszulę? Sama niejednokrotnie borykam się z tym problemem. Na szczęście w ostatnim czasie w moje ręce wpadł fajny produkt, dzięki któremu biel jest biała, a czerwona bluzka jest niestraszna granatowym jeansom.

Wiecie o czym mówię?

Dzięki projektowi trnd mam okazję przetestować chusteczki wyłapujące kolor Colour Catcher od K2r. Kilka wspólnych prań mamy już za sobą więc mogę podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami.

Chusteczki wyłapujące kolor Color Catcher od K2r. Projekt Trnd
Dotychczas używałam innych chusteczek, raczej dość znanej firmy, a także taniej. Te od Colour Catcher zdecydowanie różnią się od poprzednika. Wszystkim. Tu, produkt został wykonany z innego materiału, dość sztywnego w dotyku, oraz ma bardzo fajny zapach i to mnie zaskoczyło, że chusteczki w ogóle pachną!
Chusteczki wyłapujące kolor Color Catcher od K2r. Projekt Trnd
porównanie zużytej oraz nowej chusteczki

Na koniec każdego prania, z pralki wyjmuję bardzo brudną chusteczkę, co oznacza, że działa. Jednak, podczas jednego prania niestety zdarzyła się wpadka i zamiast białego ręcznika, mam błękitny. ups. Całe szczęście, że to był „tylko” ręcznik. 😉 O ile pozostałe kolory fajnie wyłapuje, to piorąc same białe ubrania, mam trochę mieszane uczucia. Oczywiście, chusteczka nawet po „białym praniu” jest całkowicie szara i nie wiem czego w sumie innego się spodziewałam. Jednak w tym ostatnim przypadku coś mi po prostu nie pasowało i tyle. Chyba potrzebuję jeszcze czasu i kilku prań więcej.

Jak używamy chusteczek?

To jest proste:

 • umieszczamy chusteczkę w bębnie pralki przed włożeniem prania
 • dodajemy środek do prania i uruchamiamy pralkę
 • chusteczkę i ubrania wyjmujemy z pralki natychmiast po zakończeniu prania

Jak w ogóle działają chusteczki?

Podczas każdego prania, kolory naszych ubrań blakną, przez co kolor który się uwalnia, potrafi osiadać na pozostałych ubraniach. Co ciekawsze, nawet brud, który teoretycznie zostaje sprany z jednego ubrania, może osiąść na drugim, co sprawia, że ubrania z czasem szarzeją. Dzięki specjalnej technologii, chusteczki działają jak magnes, który przyciąga cząsteczki brudu i barwniki chroniąc nasze ubrania przed niechcianymi niespodziankami.. 😉

Gdzie można dostać Colour Catcher?

W większości sklepów handlu tradycyjnego oraz sklepach internetowych, a także w:

 • Rossmann
 • Auchan
 • Carrefour
 • Kaufland
 • Leclerc
 • Tesco
 • Selgros
 • Makro

Firma K2r ma również kilka innych produktów ułatwiających nam pranie, a także dbających o nasze pralki. Myślę, że są one również warte naszej uwagi. Osobiście uważam, że jeśli chusteczki przejdą pozytywnie moje testowanie, to skuszę się na coś jeszcze.

Jestem ciekawa czy ktoś z Was miał już okazję przetestować chusteczki Colour Catcher? Jakie są Wasze opinie na ich temat? 😉

Komentarze

Copyright © paulinapisze.pl